Nasze kampanie

ZOBACZ CO ROBIMY

Poznaj kampanie Dobry owoc.


 

KROK PO KROKU

„Krok po kroku” to nasz autorski projekt aktywizacji osób niepełnosprawnych. Poprzez włączenie ich w proces produkcji naszego asortymentu na wszystkich jego etapach, dajemy im szansę na rozpoczęcie lub kontynuowanie kariery zawodowej na rynku pracy. Ponadto praca w ramach naszego projektu pogłębia integrację osób niepełnosprawnych z ludźmi zdrowymi, a co za tym idzie nawiązują się przyjaźnie, a pracownicy mogą liczyć na swoje wzajemne wsparcie w każdej sytuacji.

RAMIĘ W RAMIĘ

“Ramię w ramię” to nowatorski program mający na celu edukowanie osób niepełnosprawnych od najmłodszych lat. Głównym celem programu jest uświadomienie osobom niepełnosprawnym, że nie są same. Promujemy i uczestniczymy w akcjach mających na celu zlikwidowanie barier społecznych, a dzieci i młodzież świadoma swojej niepełnosprawności, nie musi się martwić o swoją przyszłość, mając pewność, że po ukończeniu szkoły znajdą zatrudnienie w ramach naszego projektu.

KAWAŁEK PO KAWAŁKU

Program “Kawałek po kawałku” skierowany jest przede wszystkim do szkół, organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i fundacji oraz wszystkich tych, dla których ważne jest zdrowie. Program ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia i promocję zdrowej żywności. Naszymi głównymi partnerami są szkoły sportowe i placówki integracyjne, a my bierzemy czynny udział w organizacji imprez i wydarzeń popularyzujących sport i zdrowe odżywianie.